Jihočeský institut celoživotního učení
Váš partner v dalším vzdělávání
Slogan Horní menu

Z médií

Workshop
Napsali o nás

Společnost JICU se v současné době rozhodla soustředit své stávající aktivity na území Jižních Čech do Českých Budějovic, a protože nabízí ve svém oboru velice zajímavé služby, projekty a vize, bylo by škoda naše čtenáře s nimi neseznámit. ( Budějovicko )

My, účastníci, jsme prožili objevná, poučná, příjemná a milá čtyři dopoledne v červenci ve společenské místnosti Domu s pečovatelskou službou a nechtělo se nám končit.
( Moravskokrumlovské noviny )

S kurzy byli spokojení i účastníci: „Mám z toho dobrý pocit, jsem spokojená, konečně se mi vnoučata nebudou smát,“ ( Novoměstsko )

Čtyři dny utekly a naši „žáci“ zdárně absolvovali PC kurz „Senioři komunikují“ z nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových. ( Počátecký zpravodaj )

Pan lektor s úsměvem přijímal od svých studentů díky za nekonečnou trpělivost. ( Srubecký zpravodaj )

Vzděláváme jednak zájemce o počítačové dovednosti - Microsoft Office: Word, Excel a ostatní programy a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Zájem je ale i o kurzy skenování, komunikace po ICQ a Skype, práce s fotografií a podobně. Kromě počítačů se zaměřujeme také na jazyky, hlavně angličtinu a němčinu a vyuzití těchto jazyků v administrativě. Klienti také poptávají kurzy obchodních a prezentačních dovedností, souhrnně bychom mohli říci soft-skills. ( Učímse.cz )

© 2013 Jihočeský institut celoživotního učení
Valid HTML 4.01 Transitional