Jihočeský institut celoživotního učení
Váš partner v dalším vzdělávání
Slogan Horní menu

O institutu

Školení IT

Jihočeský institut celoživotního učení (dále jen JICU) je občanským sdružením založeným roku 2006 odborníky v oblasti andragogiky a pedagogiky za účelem zlepšování úrovně vzdělávání v jihočeském regionu i širším okolí. Během prvních let činnosti se JICU zaměřovalo zejména na publikační činnost a fungovalo jako diskusní platforma. Postupně však došlo ke zpestření nabídky služeb poskytovaných jak pro orgány státní správy, samosprávy a škol, tak i firemní školení a kurzy pro veřejnost. Od roku 2009 se JICU jako vítěz veřejných zakázek aktivně podílí na realizaci rekvalifikací a JOB klubů pro Úřad práce, a to zejména základů obsluhy PC a obsluhy PC v okresech Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Olomouc, Prachatice, Semily, Strakonice, Olomouc, Tábor, Třebíč a Znojmo.


Školení soft skills

Nabízíme kompletní portfolio kurzů IT , které pokrývají pestrou škálu nejrůznějších oblastí od základů Windows a Linux až po pokročilou práci s MS Office, OpenOffice, počítačové grafiky, tvorby webových stránek, správy sítě, zpracování digitální fotografie a videa či technik výpočetních systémů.

Školení pojímáme jako celostní produkt – tedy – nenaučíme vás jen s aplikací pracovat, ale naučíme vás a vaše zaměstnance pracovat efektivně. V neposlední řadě je naší výhodou flexibilita - školíme in-house, tedy v prostorách klienta a v době, kdy to vyhovuje klientovi.

© 2013 Jihočeský institut celoživotního učení
Valid HTML 4.01 Transitional